Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézet Email, telefon
Veres Katalin ÖBI veres.katalin [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 255
Vetési Viktória VÖI vetesi.viktoria [at] ecolres.hu
Vida Lászlóné Szilvi ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 156
Vig-Milkovics Zsuzsa ETI vig-milkovics.zsuzsa [at] ecolres.hu
Vincze Orsolya, PhD VÖI vincze.orsolya [at] ecolres.hu
Vörös Márton ÖBI voros.marton [at] ecolres.hu
Wael Almeshal VÖI wael.almeshal [at] ecolres.hu
Wallner Margit ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 128
Zachar István, PhD ETI zachar.istvan [at] ecolres.hu
Záray Gyula, az MTA doktora , csoportvezető VÖI zaray.gyula [at] ecolres.hu
Zelinka Mihályné ÖBI
+36 28 360-122, 360-147 / 120
Zimber Szilvia Zsuzsanna ÖK zimber.szilvia [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100 / 130
Zimmermann Zita ÖBI zimmermann.zita [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 132
Zsarkó-Berta László, gazdasági igazgató ÖK zsarko.laszlo [at] ecolres.hu
Zsebők Sándor, PhD ÖBI zsebok.sandor [at] ecolres.hu
Zsigmond Vince, osztályvezető ÖBI zsigmond.vince [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 245
ÖK ÖBI és a Nemzeti Botanikus Kert portaszolgálata ÖBI obi-porta [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 120

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: