Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézet Email, telefon
Lelleiné Kovács Eszter, PhD ÖBI lellei-kovacs.eszter [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Lengyel Attila, PhD ÖBI lengyel.attila [at] ecolres.hu
Lengyel Szabolcs, az MTA doktora IAE lengyel.szabolcs [at] ecolres.hu
+36 (52) 509-200/11635
Lepesi Nikolett ÖBI
Lerf Verona IAE lerf.verona [at] ecolres.hu
Leskó-Pittel Barbara ÖBI lesko-pittel.barbara [at] ecolres.hu
Línzembold Csongor ÖBI
Löki Viktor, PhD IAE loki.viktor [at] ecolres.hu
Lovas-Kiss Ádám, PhD IAE lovas-kiss.adam [at] ecolres.hu
Luka-Hercz Veronika ÖBI
+36 28 360-122, 360-147
Lukács Áron IAE lukacs.aron [at] ecolres.hu
Lukács Balázs András PhD, csoportvezető IAE lukacs.balazs [at] ecolres.hu
+36 52 509200/11633
Lukács Katalin ÖBI lukacs.katalin [at] ecolres.hu
Lukácsné Urgyán Renáta IAE urgyan.renata [at] ecolres.hu
Lunk Gergely ÖBI lunk.gergely [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 135
M. Nagy Domonkos, igazgatóhelyettes ÖK m.nagy.domonkos [at] ecolres.hu
Magyar Anikó ÖBI magyar.aniko [at] ecolres.hu
Magyari Tamás ÖK magyari.tamas [at] ecolres.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: