Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézet Email, telefon
Lakatos Józsefné ÖBI
Lakatos Tamás ÖBI lakatos.tamas [at] ecolres.hu
Laskai Csilla IAE laskai.csilla [at] ecolres.hu
+36 87 448-244
Lehoczky Anita ÖBI lehoczky.anita [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 126
Leidl Melinda ÖK leidl.melinda [at] ecolres.hu
Lelleiné Kovács Eszter, PhD ÖBI lellei-kovacs.eszter [at] ecolres.hu
+36 28 360-122, 360-147 / 114
Lengyel Attila, PhD ÖBI lengyel.attila [at] ecolres.hu
Lengyel Szabolcs, az MTA doktora IAE lengyel.szabolcs [at] ecolres.hu
+36 (52) 509-200/11635
Lepesi Nikolett ÖBI
Lerf Verona IAE lerf.verona [at] ecolres.hu
Leskó-Pittel Barbara ÖBI lesko-pittel.barbara [at] ecolres.hu
Línzembold Csongor ÖBI
Löki Viktor, PhD IAE loki.viktor [at] ecolres.hu
Lovas-Kiss Ádám, PhD IAE lovas-kiss.adam [at] ecolres.hu
Luka-Hercz Veronika ÖBI
+36 28 360-122, 360-147
Lukács Áron IAE lukacs.aron [at] ecolres.hu
Lukács Balázs András PhD, csoportvezető IAE lukacs.balazs [at] ecolres.hu
+36 52 509200/11633
Lukács Katalin ÖBI lukacs.katalin [at] ecolres.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: